TPC FFLC6L2537K 2530uF, 1000 VDC / 300A RMS, A740886 High Power Capacitor NEW
Availability:
1 in stock
BRAND: TPC MODEL: FFLC6L2537K-- CONDITION: new
SKU: IGAM1350390 Weight: 24 lbs Shipping Calculated at Checkout
1 in stock