THK SRG35LR2SSCOS‑1080LHE Linear Guide Rail Assembly NEW
Availability:
1 in stock
BRAND: THK MODEL: SRG35LR2SSCOS-1080LHE CONDITION: used
SKU: IGAM3540235 Weight: 29 lbs Shipping Calculated at Checkout
1 in stock
Overview
Specification Table
Manufacturer: THK Series: SRG Model: SRG35LR2SSCOS-1080LHE Condition: NEW YOM: n/a Device Type: Linear Guide Rail Assembly Rail Size: 35 mm Rail Length: 1080 mm Configuration: Linear Guide with Rail and Carriage Mounting: Machine Tool / Automation Equipment Country of Origin: Japan