SMC CKZ1N63-75LX167USB-AA032 SLIM LINE POWER CLAMP NEW OPEN BOX
Availability:
1 in stock
BRAND: SMC MODEL: CKZ1N63-75LX167USB-AA032 CONDITION: used
SKU: IGAM0030161 Weight: 25.0 lbs Shipping Calculated at Checkout
1 in stock
Overview
Product Specifications:
  • Model Number: CKZ1N63-75LX167USB-AA032
  • Clamp Type: Slim Line Power Clamp
  • Bore Size: 63mm
  • Clamp Stroke: 75mm