SMC CDG1BA20-50 Compact Air Cylinder NEW
Availability:
1 in stock
BRAND: SMC MODEL: CDG1BA20-50 CONDITION: new
SKU: IGAM1060441 Weight: 5 lbs Shipping Calculated at Checkout
1 in stock
Overview
This listing is for a new SMC CDG1BA20-50.
Compact pneumatic air cylinder ideal for space-saving linear motion applications.
Item is clean and unused. See photos for details.
Part No: CDG1BA20-50
Type: Compact Air Cylinder
Condition: NEW
Bore Size: 20 mm
Stroke: 50 mm