SICK S30A-7111CP Safety Laser Scanner USED
Availability:
7 in stock
BRAND: SICK MODEL: S30A-7111CP CONDITION: used
SKU: IGAM1910388 Weight: 9 lbs Shipping Calculated at Checkout
7 in stock
Overview
This listing is for a USED SICK S30A-7111CP.
See photos for details.
Part No: S30A-7111CP
Type: Safety Laser Scanner
Condition: USED
Protective Field Range: 7 m
Warning Field Range: 49 m
Scanning Angle: 190°
Resolution: 30 mm to 150 mm